Wyniki II kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2016/2017
II kolejka 13.11.2016
1. InterC - ARS Team 2-3 (0-1)
Strzelcy bramek:
InterC: Dawid Tessmer (2);
ARS Team: Patryk Różański (2), Michał Stuczyński (1);
Napomnienia:
Patryk Różański (ARS Team), Michał Stuczyński (ARS Team).
2. Grześkowiak Team - STOLMAN - meble na wymiar 1-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Maciej Saczuk (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Jakub Sowa (2), Marcin Jurczyński (1), Patryk Bielski (1);
Napomnienia:
Rafał Rekowski (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Marcin Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar).
3. Galacticos - Huber+Suhnre 7-2 (3-1)
Strzelcy bramek:
Galacticos: Adam Szczuka (3), Michał Wilczewski (1), Michał Zelka (1), Michał Brodnicki (1), samobójcza (1);
Huber+Suhnre: Dominik Kaczmar (1), Patryk Klimczewski (1);
Napomnienia:
Michał Brodnicki (Galacticos).
4. Lichnowy - napalm.pl 3-2 (2-2)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Bartosz Karaś (1), Przemysław Kasprzyk (1), Igor Rutkowski (1);
napalm.pl: Marcin Maciuński (1), Adrian Litwiński (1);
Napomnienia:
Damian Mioduszewski (napalm.pl), Daniel Lorkowski (napalm.pl).
5. Pan Samochodzik - Styna Godziszewo 5-1 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Michał Arendt (2), Daniel Czarnecki (1), Krzysztof Riebandt (1), Paweł Żelechowski (1);
Styna Godziszewo: Mateusz Włodowski (1);
Napomnienia:
Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Mateusz Janowski (Styna Godziszewo);
Wykluczenia:
Michał Kolos (Pan Samochodzik).
6. Meble Wiomar - pauza
Terminarz LFPT sezon 2016/2017
III kolejka (19.11.2016 - sobota)
1) 16.00 napalm.pl - Pan Samochodzik
2) 16.45 Huber+Suhner - Lichnowy
3) 17.35 STOLMAN - meble na wymiar - Galacticos
4) 18.20 ARS Team - Grześkowiak Team
5) 19.10 Meble Wiomar - InterC
Styna Godziszewo - pauza
IV kolejka (20.11.2016 - niedziela)
1) 16.00 Grześkowiak Team - Meble Wiomar
2) 16.45 Galacticos - ARS Team
3) 17.35 Lichnowy - STOLMAN - meble na wymiar
4) 18.20 Pan Samochodzik - Huber+Suhner
5) 19.10 Styna Godziszewo - napalm.pl
InterC - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
II kolejka 13.11.2016
1. InterC - ARS Team 2-3 (0-1)
Strzelcy bramek:
InterC: Dawid Tessmer (2);
ARS Team: Patryk Różański (2), Michał Stuczyński (1);
Napomnienia:
Patryk Różański (ARS Team), Michał Stuczyński (ARS Team).
2. Grześkowiak Team - STOLMAN - meble na wymiar 1-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Maciej Saczuk (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Jakub Sowa (2), Marcin Jurczyński (1), Patryk Bielski (1);
Napomnienia:
Rafał Rekowski (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Marcin Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar).
3. Galacticos - Huber+Suhnre 7-2 (3-1)
Strzelcy bramek:
Galacticos: Adam Szczuka (3), Michał Wilczewski (1), Michał Zelka (1), Michał Brodnicki (1), samobójcza (1);
Huber+Suhnre: Dominik Kaczmar (1), Patryk Klimczewski (1);
Napomnienia:
Michał Brodnicki (Galacticos).
4. Lichnowy - napalm.pl 3-2 (2-2)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Bartosz Karaś (1), Przemysław Kasprzyk (1), Igor Rutkowski (1);
napalm.pl: Marcin Maciuński (1), Adrian Litwiński (1);
Napomnienia:
Damian Mioduszewski (napalm.pl), Daniel Lorkowski (napalm.pl).
Pan Samochodzik wraz ze składem:
Dawid Zasada
Grzegorz Tomasiak
Michał Kolos
Piotr Pryll
Dariusz Kończyk
Patryk Taraszkiewicz
Paweł Żelechowski
Kacper Nagórski
Krzysztof Riebandt
Oskar Holz
Daniel Czarnecki
Michał Arendt
Dawid Zasada
Grzegorz Tomasiak
Michał Kolos
Piotr Pryll
Dariusz Kończyk
Patryk Taraszkiewicz
Paweł Żelechowski
Kacper Nagórski
Krzysztof Riebandt
Oskar Holz
Daniel Czarnecki
Michał Arendt
5. Pan Samochodzik - Styna Godziszewo 5-1 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Michał Arendt (2), Daniel Czarnecki (1), Krzysztof Riebandt (1), Paweł Żelechowski (1);
Styna Godziszewo: Mateusz Włodowski (1);
Napomnienia:
Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Mateusz Janowski (Styna Godziszewo);
Wykluczenia:
Michał Kolos (Pan Samochodzik).
6. Meble Wiomar - pauza
Terminarz LFPT sezon 2016/2017
III kolejka (19.11.2016 - sobota)
1) 16.00 napalm.pl - Pan Samochodzik
2) 16.45 Huber+Suhner - Lichnowy
3) 17.35 STOLMAN - meble na wymiar - Galacticos
4) 18.20 ARS Team - Grześkowiak Team
5) 19.10 Meble Wiomar - InterC
Styna Godziszewo - pauza
IV kolejka (20.11.2016 - niedziela)
1) 16.00 Grześkowiak Team - Meble Wiomar
2) 16.45 Galacticos - ARS Team
3) 17.35 Lichnowy - STOLMAN - meble na wymiar
4) 18.20 Pan Samochodzik - Huber+Suhner
5) 19.10 Styna Godziszewo - napalm.pl
InterC - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (2) dodaj komentarz
_gość
14.11.2016, 11:23
co to jest ten samochodzik, na orliku nie wytrzymał presji i się wycofał a na hali 1 ????
Odpowiedz.._gość
14.11.2016, 14:58
Zebrali dobra ekipe na hale to graja. Moim zdaniem liga jest wyrownana i na pewno nie bedzie druzyny ktora wszystko sobie na spokojnie wygra.Spodziewam sie zacietej walki o pierwsza czworke.
Cytuj