Wyniki VIII kolejki rundy rewanżowej Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2016/2017
VIII kolejka 19.02.2017
1. Lichnowy - Grześkowiak Team 1-6 (1-3)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Przemysław Kasprzyk (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (3), Sławomir Wilczewski (1), Rafał Bronk (1), Maciej Schleser (1);
Napomnienia:
Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Krystian Klemens (Grześkowiak Team).
2. Pan Samochodzik - InterC 18-5 (11-2)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (6), Kacper Nagórski (5), Michał Kolos (2), Piotr Pryll (2), Grzegorz Tomasiak (1), Dariusz Kończyk (1), Krzysztof Riebandt (1);
InterC: Dawid Tessmer (4), Daniel Biernacik (1).
3. Styna Godziszewo - Meble Wiomar 4-0 (0-0)
Strzelcy bramek:ac
Styna Godziszewo: Phillip Stepnakowski (2), Łukasz Abryszyński (2);
Napomnienia:
Wojciech Migus (Styna Godziszewo), Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo).
4. napalm.pl - ARS Team 0-3 (walkower drużyna napalm.pl nie stawiła się na zawody)
5. Huber+Suhner - STOLMAN - meble na wymiar 3-6 (2-1)
Strzelcy bramek:
Huber+Suhner: Dominik Kaczmar (2), Patryk Klimczewski (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Marcin Jurczyński (2), Maciej Megier (2), Jakub Sowa (1), Szymon Łangowski (1).
6. Sklepy Dalwin - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2016/2017
32 bramek - Phillip Stepnakowski (Styna Godziszewo);
31 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);
30 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
25 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
24 bramek - Dawid Tessmer (InterC);
20 bramek - Rafał Wszołek (Meble Wiomar), Patryk Różański (ARS Team), Marcin
Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
18 bramek - Karol Ćwikliński (Meble Wiomar), Rafał Komorowski (Sklepy Dalwin);
17 bramek - Michał Wilczewski (Sklepy Dalwin), Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo);
16 bramek - Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar), Daniel Lorkowski
(napalm.pl), Szymon Jagodziński (Lichnowy);
14 bramek - Bartosz Szweda (Meble Wiomar);
13 bramek - Mateusz Janowski (Styna Godziszewo), Mateusz Włodowski (Styna
Godziszewo);
12 bramek - Paweł Barczewski (Styna Godziszewo), Rafał Rekowski (STOLMAN - meble
na wymiar), Adam Szczuka (Sklepy Dalwin);
11 bramek - Michał Zelka (Sklepy Dalwin), Maciej Trochowski (STOLMAN - meble na
wymiar), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik);
10 bramek - Michał Brodnicki (Sklepy Dalwin);
9 bramek - Dawid Dąbrowski (napalm.pl), Michał Sadowski (Styna Godziszewo), Kamil
Lisewski Huber+Suhner), Mateusz Tramowski (ARS Team), Tomasz Aftyka
(Lichnowy), Patryk Klimczewski (Huber+Suhner);
8 bramek - Dominik Kaczmar (Huber+Suhner), Marcin Maciuński (napalm.pl),
Mateusz Kochański (Lichnowy);
7 bramek - Marcin Glienke (Meble Wiomar), Radosław Zasada (Sklepy Dalwin), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Patryk Lemke (ARS Team), Rafał Bronk (Grześkowiak Team);
6 bramek - Dawid Frost (InterC), Michał Stuczyński (ARS Team), Marcin Czarnecki (ARS Team), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Dominik Mierzwa (InterC), Marek Czarnecki (Meble Wiomar), Wojciech Migus (Styna Godziszewo), Daniel Biernacik (InterC), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Piotr Pryll (Pan Samochodzik);
5 bramek - Daniel Czarnecki (Pan Samochodzik), Patryk Wojciechowski (Meble Wiomar), Karol Łucarz (Meble Wiomar), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Michał Kocik (Lichnowy), Andrzej Mechliński (InterC), Krzysztof Lisewski (Huber+Suhner), Jakub Strużyński (InterC), Andrzej Sikora (STOLMAN - meble na wymiar), Jakub Sowa (STOLMAN - meble na wymiar), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy);
4 bramki - Igor Rutkowski (Lichnowy), Dariusz Frost (InterC), Szymon Budych (napalm.pl), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Sławomir Wilczewski (Grześkowiak Team), Maciej Schleser (Grześkowiak Team);
Terminarz LFPT sezon 2016/2017
IX kolejka runda rewanżowa (25.02.2017 - sobota)
1) 16.00 ARS Team - Huber+Suhner
2) 16.45 Meble Wiomar - napalm.pl
3) 17.35 InterC - Styna Godziszewo
4) 18.20 Grześkowiak Team - Pan Samochodzik
5) 19.10 Sklepy Dalwin - Lichnowy
STOLMAN - meble na wymiar - pauza
X kolejka runda rewanżowa (26.02.2017 - niedziela)
1) 16.00 Pan Samochodzik - Sklepy Dalwin
2) 16.45 Styna Godziszewo - Grześkowiak Team
3) 17.35 napalm.pl - InterC
4) 18.20 Huber+Suhner -Meble Wiomar
5) 19.10 STOLMAN - meble na wymiar - ARS Team
Lichnowy - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
VIII kolejka 19.02.2017
1. Lichnowy - Grześkowiak Team 1-6 (1-3)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Przemysław Kasprzyk (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (3), Sławomir Wilczewski (1), Rafał Bronk (1), Maciej Schleser (1);
Napomnienia:
Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Krystian Klemens (Grześkowiak Team).
2. Pan Samochodzik - InterC 18-5 (11-2)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (6), Kacper Nagórski (5), Michał Kolos (2), Piotr Pryll (2), Grzegorz Tomasiak (1), Dariusz Kończyk (1), Krzysztof Riebandt (1);
InterC: Dawid Tessmer (4), Daniel Biernacik (1).
3. Styna Godziszewo - Meble Wiomar 4-0 (0-0)
Strzelcy bramek:ac
Styna Godziszewo: Phillip Stepnakowski (2), Łukasz Abryszyński (2);
Napomnienia:
Wojciech Migus (Styna Godziszewo), Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo).
Sklepy Dalwin wraz ze składem:
Paweł Strumski
Marcin Gorajski
Michał Wilczewski
Michał Zelka
Dominik Kukowski
Adam Szczuka
Jędrzej Chyła
Michał Brodnicki
Krystian Krause
Rafał Komorowski
Radosław Zasada
Wojciech Jeliński
Jacek Kołodziej
Paweł Strumski
Marcin Gorajski
Michał Wilczewski
Michał Zelka
Dominik Kukowski
Adam Szczuka
Jędrzej Chyła
Michał Brodnicki
Krystian Krause
Rafał Komorowski
Radosław Zasada
Wojciech Jeliński
Jacek Kołodziej
4. napalm.pl - ARS Team 0-3 (walkower drużyna napalm.pl nie stawiła się na zawody)
5. Huber+Suhner - STOLMAN - meble na wymiar 3-6 (2-1)
Strzelcy bramek:
Huber+Suhner: Dominik Kaczmar (2), Patryk Klimczewski (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Marcin Jurczyński (2), Maciej Megier (2), Jakub Sowa (1), Szymon Łangowski (1).
6. Sklepy Dalwin - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2016/2017
32 bramek - Phillip Stepnakowski (Styna Godziszewo);
31 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);
30 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
25 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
24 bramek - Dawid Tessmer (InterC);
20 bramek - Rafał Wszołek (Meble Wiomar), Patryk Różański (ARS Team), Marcin
Jurczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
18 bramek - Karol Ćwikliński (Meble Wiomar), Rafał Komorowski (Sklepy Dalwin);
17 bramek - Michał Wilczewski (Sklepy Dalwin), Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo);
16 bramek - Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar), Daniel Lorkowski
(napalm.pl), Szymon Jagodziński (Lichnowy);
14 bramek - Bartosz Szweda (Meble Wiomar);
13 bramek - Mateusz Janowski (Styna Godziszewo), Mateusz Włodowski (Styna
Godziszewo);
12 bramek - Paweł Barczewski (Styna Godziszewo), Rafał Rekowski (STOLMAN - meble
na wymiar), Adam Szczuka (Sklepy Dalwin);
11 bramek - Michał Zelka (Sklepy Dalwin), Maciej Trochowski (STOLMAN - meble na
wymiar), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik);
10 bramek - Michał Brodnicki (Sklepy Dalwin);
9 bramek - Dawid Dąbrowski (napalm.pl), Michał Sadowski (Styna Godziszewo), Kamil
Lisewski Huber+Suhner), Mateusz Tramowski (ARS Team), Tomasz Aftyka
(Lichnowy), Patryk Klimczewski (Huber+Suhner);
8 bramek - Dominik Kaczmar (Huber+Suhner), Marcin Maciuński (napalm.pl),
Mateusz Kochański (Lichnowy);
7 bramek - Marcin Glienke (Meble Wiomar), Radosław Zasada (Sklepy Dalwin), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Patryk Lemke (ARS Team), Rafał Bronk (Grześkowiak Team);
6 bramek - Dawid Frost (InterC), Michał Stuczyński (ARS Team), Marcin Czarnecki (ARS Team), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Dominik Mierzwa (InterC), Marek Czarnecki (Meble Wiomar), Wojciech Migus (Styna Godziszewo), Daniel Biernacik (InterC), Michał Kolos (Pan Samochodzik), Piotr Pryll (Pan Samochodzik);
5 bramek - Daniel Czarnecki (Pan Samochodzik), Patryk Wojciechowski (Meble Wiomar), Karol Łucarz (Meble Wiomar), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Michał Kocik (Lichnowy), Andrzej Mechliński (InterC), Krzysztof Lisewski (Huber+Suhner), Jakub Strużyński (InterC), Andrzej Sikora (STOLMAN - meble na wymiar), Jakub Sowa (STOLMAN - meble na wymiar), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy);
4 bramki - Igor Rutkowski (Lichnowy), Dariusz Frost (InterC), Szymon Budych (napalm.pl), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Sławomir Wilczewski (Grześkowiak Team), Maciej Schleser (Grześkowiak Team);
Terminarz LFPT sezon 2016/2017
IX kolejka runda rewanżowa (25.02.2017 - sobota)
1) 16.00 ARS Team - Huber+Suhner
2) 16.45 Meble Wiomar - napalm.pl
3) 17.35 InterC - Styna Godziszewo
4) 18.20 Grześkowiak Team - Pan Samochodzik
5) 19.10 Sklepy Dalwin - Lichnowy
STOLMAN - meble na wymiar - pauza
X kolejka runda rewanżowa (26.02.2017 - niedziela)
1) 16.00 Pan Samochodzik - Sklepy Dalwin
2) 16.45 Styna Godziszewo - Grześkowiak Team
3) 17.35 napalm.pl - InterC
4) 18.20 Huber+Suhner -Meble Wiomar
5) 19.10 STOLMAN - meble na wymiar - ARS Team
Lichnowy - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (9) dodaj komentarz
MM_gość
20.02.2017, 07:52
Tabela
Bardzo interesująco przedstawia się w tym tygodniu tabela :P
Odpowiedzgość_gość_gość
20.02.2017, 10:16
Brawo IC to jest super drużyna :) i oni uważali, że w pierwszym meczu mieli pecha i powinni wygrać - napewno :)
Odpowiedzx_gość
20.02.2017, 10:42
moze warto spojrzeć jaki był skład obu drużyn a potem komentować :)
CytujJa_gość_gość
20.02.2017, 11:26
Huber też grał bez zmian z samochodzikiem,tylko że oni grali ambitnie z jajami!
Odpowiedzgość_gość_gość
20.02.2017, 12:34
dokładnie, a nie bez jaj
CytujMats87_gość
21.02.2017, 03:41
Stolman
Brawo STOLMAN Brawo ??????????????????
OdpowiedzPablo Escobar_gość
21.02.2017, 07:01
Czy w drużynie Stolman gra ten raper Sowa?
Odpowiedzhgc_gość
22.02.2017, 21:37
ff
Jo
Cytujkibic _gość
21.02.2017, 15:22
Pan Samochodzik Mistrz :)
Odpowiedz