XI kolejka runda rewanżowa 19.03.2016
1. GSD Tczew - Grześkowiak Team 2-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
GSD Tczew: Bogusław Lizak (1),Wojciech Kara (1);
Grześkowiak Team: Wojciech Chyła (1), Maciej Schleser (1);
Napomnienia:
Piotr Włoch (GSD Tczew), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Adam Szczuka (GSD Tczew), Karol Łucarz (GSD Tczew).
2. Flex - Użlis Nieruchomości 5-4 (3-0)
Strzelcy bramek:
Flex: Łukasz Czarnecki (2), Phillip Stepnakowski (2), Adrian Tamowicz (1);
Użlis Nieruchomości: Dariusz Liedtke (3), Krzysztof Liedtke (1);
Napomnienia:
Adrian Tamowicz (Flex).
3. Gwiazdy Baru Mlecznego - Huber+Suhner 4-5 (1-4)
Strzelcy bramek:
Gwiazdy Baru Mlecznego: Rafał Rekowski (2), Dawid Tessmer (1), Paweł Lewandowski (1);
Huber+Suhner: Maciej Szwarczyński (4), Marcin Szamp (1);
Napomnienia:
Marcin Szamp (Huber+Suhner), Paweł Lewandowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Dariusz Corn (Huber+Suhner).
4. Wisła Świat Podłóg Gregor - Pan Samochodzik 5-6 (4-1)
Strzelcy bramek:
Wisła Świat Podłóg Gregor: Sławomir Riebandt (2), Karol Ćwikliński (2), Paweł Radzimski (1);
Pan Samochodzik: Kacper Nagórski (5), Krzysztof Riebandt (1);
Napomnienia:
Piotr Kaczmarczyk (Wisła Świat Podłóg Gregor).
5. Lichnowy - STOLMAN - meble na wymiar 5-10 (1-2)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Radosław Luzeńczyk (5);
STOLMAN - meble na wymiar: Mateusz Włodowski (5), Rafał Komorowski (4), Maciej Trochowski (1);
Napomnienia:
Radosław Luzeńczyk (Lichnowy), Mateusz Włodowski (STOLMAN - meble na wymiar).
6. Jamaica Boys - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2015/2016
62 bramek - Michał Dmitrzyk (Wisła Świat Podłóg Gregor);
59 bramek - Bogusław Lizak (GSD Tczew);
37 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
34 bramek - Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar);
32 bramek - Mateusz Włodowski (STOLMAN - meble na wymiar);
29 bramek - Łukasz Abryszyński (Flex), Rafał Rekowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
26 bramek - Robert Komorowski (Jamaica Boys);
25 bramek - Maciej Szwarczyński (Huber+Suhnre);
22 bramek - Krzysztof Liedtke (Użlis Nieruchomości);
21 bramek -Bartosz Szweda (GSD Tczew),
20 bramek - Phillip Stepnakowski (Flex), Marcin Knitter (Flex);
18 bramek - Karol Ćwikliński (Wisła Świat Podłóg Gregor);
16 bramek - Michał Ossowski (Wisła Świat Podłóg Gregor), Sławomir Riebandt (Wisła Świat Podłóg Gregor), Marcin Jurczyński (Użlis Nieruchomości);
15 bramek - Adam Czerwiński (Wisła Świat Podłóg Gregor);
14 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik), Dariusz Liedtke (Użlis Nieruchomości), Marcin Szamp (Huber+Suhnre);
13 bramek - Paweł Radzimski (Wisła Świat Podłóg Gregor);
12 bramek - Marek Czarnecki (GSD Tczew), Mateusz Janowski (Flex), Dawid Tessmer (Gwiazdy Baru Mlecznego), Marek Komorowski (Lichnowy), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Radosław Luzeńczyk (Lichnowy);
11 bramek - Dawid Dąbrowski (STOLMAN - meble na wymiar), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Filip Gockowski (Jamaica Boys), Michał Brodnicki (STOLMAN - meble na wymiar);
10 bramek - Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);
9 bramek - Paweł Lewandowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Maksim Satiński (Pan Pamochodzik), Karol Damaszke (Użlis Nieruchomości), Adrian Tamowicz (Flex);
8 bramek - Patryk Bielski (Użlis Nieruchomości), Wojciech Migus (Flex), Piotr Kaczmarczyk (Wisła Świat Podłóg Gregor), Adam Szczuka (GSD Tczew), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik),
7 bramek - Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar), Jakub Żurawski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Piotr Włoch (GSD Tczew), Michał Arendt (GSD Tczew),
6 bramek - Wojciech Kara (GSD Tczew), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Adrian Orzłowski (Lichnowy), Michał Sadowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Michał Stuczyński (Huber+Suhnre), Marcin Wołoszyk (Użlis Nieruchomości), Filip Wyciszkiewicz (Gwiazdy Baru Mlecznego), Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar),
5 bramek - Kamil Nowaczyk (Gwiazdy Baru Mlecznego), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Maciej Trochowski (STOLMAN - meble na wymiar), Maciej Schleser (Grześkowiak Team);
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
1. GSD Tczew - Grześkowiak Team 2-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
GSD Tczew: Bogusław Lizak (1),Wojciech Kara (1);
Grześkowiak Team: Wojciech Chyła (1), Maciej Schleser (1);
Napomnienia:
Piotr Włoch (GSD Tczew), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Adam Szczuka (GSD Tczew), Karol Łucarz (GSD Tczew).
2. Flex - Użlis Nieruchomości 5-4 (3-0)
Strzelcy bramek:
Flex: Łukasz Czarnecki (2), Phillip Stepnakowski (2), Adrian Tamowicz (1);
Użlis Nieruchomości: Dariusz Liedtke (3), Krzysztof Liedtke (1);
Napomnienia:
Adrian Tamowicz (Flex).
3. Gwiazdy Baru Mlecznego - Huber+Suhner 4-5 (1-4)
Strzelcy bramek:
Gwiazdy Baru Mlecznego: Rafał Rekowski (2), Dawid Tessmer (1), Paweł Lewandowski (1);
Huber+Suhner: Maciej Szwarczyński (4), Marcin Szamp (1);
Napomnienia:
Marcin Szamp (Huber+Suhner), Paweł Lewandowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Dariusz Corn (Huber+Suhner).
4. Wisła Świat Podłóg Gregor - Pan Samochodzik 5-6 (4-1)
Strzelcy bramek:
Wisła Świat Podłóg Gregor: Sławomir Riebandt (2), Karol Ćwikliński (2), Paweł Radzimski (1);
Pan Samochodzik: Kacper Nagórski (5), Krzysztof Riebandt (1);
Napomnienia:
Piotr Kaczmarczyk (Wisła Świat Podłóg Gregor).
Wisła Świat Podłóg Gregor: Paweł Plewniak, Paweł Radzimski, Michał Ossowski, Adam Czerwiński, Michał Dmitrzyk, Karol Ćwikliński, Tomasz Brzoza, Fabian Formela, Tomasz Bieszka, Piotr Kaczmarczyk, Sławomir Riebandt, Michał Dyller
5. Lichnowy - STOLMAN - meble na wymiar 5-10 (1-2)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Radosław Luzeńczyk (5);
STOLMAN - meble na wymiar: Mateusz Włodowski (5), Rafał Komorowski (4), Maciej Trochowski (1);
Napomnienia:
Radosław Luzeńczyk (Lichnowy), Mateusz Włodowski (STOLMAN - meble na wymiar).
6. Jamaica Boys - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2015/2016
62 bramek - Michał Dmitrzyk (Wisła Świat Podłóg Gregor);
59 bramek - Bogusław Lizak (GSD Tczew);
37 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
34 bramek - Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar);
32 bramek - Mateusz Włodowski (STOLMAN - meble na wymiar);
29 bramek - Łukasz Abryszyński (Flex), Rafał Rekowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);
26 bramek - Robert Komorowski (Jamaica Boys);
25 bramek - Maciej Szwarczyński (Huber+Suhnre);
22 bramek - Krzysztof Liedtke (Użlis Nieruchomości);
21 bramek -Bartosz Szweda (GSD Tczew),
20 bramek - Phillip Stepnakowski (Flex), Marcin Knitter (Flex);
18 bramek - Karol Ćwikliński (Wisła Świat Podłóg Gregor);
16 bramek - Michał Ossowski (Wisła Świat Podłóg Gregor), Sławomir Riebandt (Wisła Świat Podłóg Gregor), Marcin Jurczyński (Użlis Nieruchomości);
15 bramek - Adam Czerwiński (Wisła Świat Podłóg Gregor);
14 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik), Dariusz Liedtke (Użlis Nieruchomości), Marcin Szamp (Huber+Suhnre);
13 bramek - Paweł Radzimski (Wisła Świat Podłóg Gregor);
12 bramek - Marek Czarnecki (GSD Tczew), Mateusz Janowski (Flex), Dawid Tessmer (Gwiazdy Baru Mlecznego), Marek Komorowski (Lichnowy), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Radosław Luzeńczyk (Lichnowy);
11 bramek - Dawid Dąbrowski (STOLMAN - meble na wymiar), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Filip Gockowski (Jamaica Boys), Michał Brodnicki (STOLMAN - meble na wymiar);
10 bramek - Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);
9 bramek - Paweł Lewandowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Maksim Satiński (Pan Pamochodzik), Karol Damaszke (Użlis Nieruchomości), Adrian Tamowicz (Flex);
8 bramek - Patryk Bielski (Użlis Nieruchomości), Wojciech Migus (Flex), Piotr Kaczmarczyk (Wisła Świat Podłóg Gregor), Adam Szczuka (GSD Tczew), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik),
7 bramek - Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar), Jakub Żurawski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Piotr Włoch (GSD Tczew), Michał Arendt (GSD Tczew),
6 bramek - Wojciech Kara (GSD Tczew), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Adrian Orzłowski (Lichnowy), Michał Sadowski (Gwiazdy Baru Mlecznego), Michał Stuczyński (Huber+Suhnre), Marcin Wołoszyk (Użlis Nieruchomości), Filip Wyciszkiewicz (Gwiazdy Baru Mlecznego), Maciej Megier (STOLMAN - meble na wymiar),
5 bramek - Kamil Nowaczyk (Gwiazdy Baru Mlecznego), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Maciej Trochowski (STOLMAN - meble na wymiar), Maciej Schleser (Grześkowiak Team);
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (8) dodaj komentarz
_gość
21.03.2016, 13:20
Gratulacje dla zespołu Wisły
Odpowiedzbrawo_ja_gość
21.03.2016, 14:27
gratulacje
brawo Wisełka!!!
Odpowiedz_gość
21.03.2016, 18:37
Gratulacje również dla Samochodzika tylko widzę, że ten puchar to chyba jakaś niepotrzebna ściema bo organizator zapomniał dać na stronę jakichkolwiek informacji :)
Odpowiedzfb_gość
21.03.2016, 21:22
info
nie zapomniał bo na fb już od rana jest info
Cytuj_gość
21.03.2016, 21:34
To ze nie ma informacji o pucharze to znaczy ze jest on niepotrzebny ?? Chyba cos ci sie pomyliło. Oceniam puchar ligi bardzo pozytywnie i serie rzutów karnych dostarczyły dużo emocji
Odpowiedz_gość
22.03.2016, 11:53
Szkoda zespołu Baru Mlecznego ze odpadł po karnych z Samochodzikiem .. Wnieśli dużo fajnego grania do ligi
Odpowiedz22.03.2016, 21:18
Fajnie grali ale pamiętajmy, że to był ich pierwszy mecz a i tak od początku musieli gonić wynik. Gdyby nie samobój samochodzik. Karnych by nie było a w karnych wszystko jest możliwe. Naszczescie dla widowiska wygrał zespół lepszy i było ciekawie do końca. A tak była by nuda z wygraną fleksa
Odpowiedz28.03.2016, 11:39
Gratulacje dla Samochodzika. Na końcu pokazali klasę :-)
Odpowiedz