Dziś jest sobota, 3 grudnia 2016r, godz. 05:36
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Tczewianie na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Opublikowano: poniedziałek, 04.07.2011, 08:27. Ilość komentarzy: 3

Zmień rozmiar tekstu: A A A

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 2-3 lipca 2011 na stadionie Gdańskiego AWF udział wzięło dwóch reprezentantów Tczewskiego MKS Sambor Tczew.

W sobotnie popołudnie Maria Nagórska w rzucie oszczepem uzyskała 43.18m, co dało jej 4 lokatę. Jest to jej rekord życiowy. Do podium zabrakło 1.54m. W niedzielę podczas rozgrywanego konkursu trójskoku wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Krzysztof Uwijała, wracając po kontuzji, która uniemożliwiła mu wcześniejsze starty w tym sezonie, skoczył na odległość 15.78m i zajął 3 pozycje, ulegając Karolowi Hoffmannowi i Maksymowi Sypniewskiemu. Krzysztof oddał zaledwie jeden skok w konkursie. Dalszą rywalizację i walkę o awans na Mistrzostwa Europy uniemożliwiło mu odnowienie się kontuzji pięty.

Data: 06.07.2011, 10:34
Po raz kolejny lekkoatleci pokazali, że potrafią wykorzystac swój potencjał i że warto ich wspierac. No to czekamy teraz jeszcze na sukcesy juniorów i młodzików.
-3
super ~ karola. _gość
IP: 109.197.xx8.xx3
Data: 06.07.2011, 20:33
ja właśnie ukończyłam ostatnią klase szkoły podstawowej i mój kolega z klasy zają 3 m. w europie w skoku w zwyż. TCZEWIANIN. ! i to jedna z tych lepszych nagród. ogółem zdobyliśmy ich o wieeeele więcej. ; p
0
krzychu_gość
IP: 83.25.xx2.xx7
Data: 06.07.2011, 21:53
w kategorii szkoł podstawowych nie rozgrywa sie zawodów rangi mistrzostw europy. Poza tym pomylilaś imprezy z finałem czwartków lekkoatletycznuych ktore sa nieoficjalnumi mistrzostwami polski dzieci starszych i dzieci mlodszych, na których to Tczewianie zdobyli kilka krążków.
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.