GP Tczewa 2014 BNP PARIBAS w Tenisie Ziemnym - II Turniej

tenis
7. czerwca na kortach Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się II Turniej „Grand Prix Tczewa 2014 BNP PARIBAS” w Tenisie Ziemnym. W zawodach udział wzięło 32 tenisistów w trzech kategoriach.

W kategorii SKRZAT ponownie zwyciężył Kacper Nawój, który w finale 6:2 pokonał Igora Deyna. IIIm dla Ksawiera Rajkowskiego, który 7:5 pokonał Darię Jakel.

Kategorię JUNIOR wygrał Jędrzej Strzelecki, który w finale pokonał Jakuba Federowicza 6:1, trzecie miejsce dla Karoliny Głowińskiej, która wygrała z Nikodemem Śmiałek 6:1.

W kategorii OPEN najlepszy okazał się Wojciech Wróbel, który w finale pokonał Tomasza Cejera 6:2 ; 6:2. IIIm dla tczewskiego weterana Henryka Kuklińskiego, któremu mecz v/o oddał Maciej Szczepaniak.

Ostatni turniej rundy wiosennej odbędzie się 14 czerwca. Od godz. 8.30 ruszają zawody w kat. SKRZAT i JUNIOR, a od godz. 11.00 kategoria OPEN. Zapisy przed turniejem na kortach przy basenie.

Organizatorem Grand Prix jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.