Latocha Agropom Tczew pokonuje Borowiak Czersk

Latocha Agropom Tczew
W ubiegłą sobotę (30.01.2016) szczypiorniści z Tczewa podjęli na własnym parkiecie zespół z Czerska w ramach XVI kolejki ligowych zmagań. Gospodarze wysoko wygrali pokonując rywala 35:24.

Tczewianie już w pierwszych minutach meczu wypracowali kilku bramkową przewagę, co skutkowało dalszą swobodą gry. W efekcie I połowa spotkania zakończyła się wynikiem 19:9. W drugiej części rozgrywki Latocha Agropom Tczew sukcesywnie powiększał prowadzenie notując nawet 14 bramkową przewagę. Końcowy wynik meczu to 35:24. Najlepszymi „snajperami” tego spotkania okazali się: Krzysztof Czarnecki - 10 oraz Tomasz Latocha - 9 bramek. Tczewianie awansowali w klasyfikacji ogólnej na 8 pozycję (14 pkt).

Następny wyjazdowy mecz Latocha Agropom Tczew rozegra w czwartek 04.02.2016 o godz. 20:00 - Kartuzy Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Piłsudskiego 10.

Latocha Agropom Tczew w składzie: Lewandowski Łukasz, Różycki Karol, Czarnecki Krzysztof (10), Latocha Tomasz (9), Kurczyński Szymon (6), Jastrzębski Piotr (3), Krawiec Bartosz (3), Nastały Wojciech (2), Waldecker Krzysztof (2)