Wyniki VIII kolejki 2 ligi - ALPN 2015.
II liga (02.06.2015)
1. Żwirownia Rokitki - Panlink Team 4-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Damian Kiwatrowski (1);
Panlink Team: Dawid Tessmer (1), Kamil Nahajowski (1), samobójcza (1).
2. Maszrol - Czatkovia 5-3 (1-0)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (2), Nikolay Yankov (2), Mateusz Tramowski (1);
Czatkovia: Paweł Stopka (2), Marek Korczyński (1);
3. Bilard & Music Pub Arkadia - Tapflo 2-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Bilard&Music Pub Arkadia: Mateusz Kuśmierz (2);
Tapflo: Krzysztof Wójcik (1), Marek Czarnecki (1), Mateusz Wołoszyk (1);
Napomnienia:
Artur Styrbicki (Tapflo).
4. Cargo Tabor Tczew - Mar-Mot 0-3 (walkower drużyna Cargo Tabor Tczew nie stawiła się na zawody)
5. VITIS-Ogrody Marzeń - KM Przystań 11-2 (5-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Mateusz Janowski (5), Łukasz Abryszyński (4), Dariusz Frost (1), Łukasz Kamrowski (1);
KM Przystań: Michał Stuczyński (1), Patryk Różański (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2015 - II liga
18 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
16 bramek - Mateusz Kuśmierz (Bilard&Music Pub Arkadia);
15 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
14 bramek - Michał Fabich (Bilard&Music Pub Arkadia);
12 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo);
11 bramek - Marek Szczepański (Mar-Mot), Wojciech Bieszka (Mar-Mot);
10 bramki - Sławomir Ortman (Mar-Mot), Patryk Różański (KM Przystań);
9 bramek - Włodzimierz Chmielecki (Żwirownia Rokitki);
8 bramki - Przemysław Zajmała (Cargo Tabor Tczew);
7 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań), Michał Stuczyński (KM Przystań);
6 bramki - Krystian Kiwatrowski (Mar-Mot), Aleksander Mihayov (Maszrol), Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
5 bramki - Grzegorz Witek (Mar-Mot), Michał Ossowski (Panlink Team), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Marek Czarnecki (Tapflo), Kamil Nahajowski (Panlink Team),Nikolay Yankov (Maszrol);
4 bramki - Michał Zelka (Bilard&Music Pub Arkadia), Kamil Bruchwalski (Tapflo), Patryk Lemke (KM Przystań), Paweł Stopka (Czatkovia), Marek Korczyński (Czatkovia), Mateusz Tramowski (Maszrol);
Harmonogram spotkań:
IX kolejka (09.06.2015- wtorek)
1) 17.00 Mar-Mot - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 17.50 Czatkovia - Cargo Tabor Tczew
3) 18.40 Panlink Team - Maszrol
4) 19.30 KM Przystań - Bilard & Music Pub Arkadia
5) 20.20 Żwirownia Rokitki - Tapflo
II liga (02.06.2015)
1. Żwirownia Rokitki - Panlink Team 4-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Damian Kiwatrowski (1);
Panlink Team: Dawid Tessmer (1), Kamil Nahajowski (1), samobójcza (1).
2. Maszrol - Czatkovia 5-3 (1-0)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (2), Nikolay Yankov (2), Mateusz Tramowski (1);
Czatkovia: Paweł Stopka (2), Marek Korczyński (1);
Czatkovia wraz ze składem:
Przemysław Andrzejewski
Marek Korczyński
Damian Wasiek
Mateusz Lankiewicz
Bartłomiej Kołodziej
Radosław Gajewski
Paweł Stopka
Robert Wasiek
Paweł Szulik
Daniel Szczygielski
Krystian Myrda
Paweł Abryszyński
Przemysław Andrzejewski
Marek Korczyński
Damian Wasiek
Mateusz Lankiewicz
Bartłomiej Kołodziej
Radosław Gajewski
Paweł Stopka
Robert Wasiek
Paweł Szulik
Daniel Szczygielski
Krystian Myrda
Paweł Abryszyński
3. Bilard & Music Pub Arkadia - Tapflo 2-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Bilard&Music Pub Arkadia: Mateusz Kuśmierz (2);
Tapflo: Krzysztof Wójcik (1), Marek Czarnecki (1), Mateusz Wołoszyk (1);
Napomnienia:
Artur Styrbicki (Tapflo).
4. Cargo Tabor Tczew - Mar-Mot 0-3 (walkower drużyna Cargo Tabor Tczew nie stawiła się na zawody)
5. VITIS-Ogrody Marzeń - KM Przystań 11-2 (5-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Mateusz Janowski (5), Łukasz Abryszyński (4), Dariusz Frost (1), Łukasz Kamrowski (1);
KM Przystań: Michał Stuczyński (1), Patryk Różański (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2015 - II liga
18 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
16 bramek - Mateusz Kuśmierz (Bilard&Music Pub Arkadia);
15 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
14 bramek - Michał Fabich (Bilard&Music Pub Arkadia);
12 bramek - Krzysztof Wójcik (Tapflo);
11 bramek - Marek Szczepański (Mar-Mot), Wojciech Bieszka (Mar-Mot);
10 bramki - Sławomir Ortman (Mar-Mot), Patryk Różański (KM Przystań);
9 bramek - Włodzimierz Chmielecki (Żwirownia Rokitki);
8 bramki - Przemysław Zajmała (Cargo Tabor Tczew);
7 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań), Michał Stuczyński (KM Przystań);
6 bramki - Krystian Kiwatrowski (Mar-Mot), Aleksander Mihayov (Maszrol), Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
5 bramki - Grzegorz Witek (Mar-Mot), Michał Ossowski (Panlink Team), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Marek Czarnecki (Tapflo), Kamil Nahajowski (Panlink Team),Nikolay Yankov (Maszrol);
4 bramki - Michał Zelka (Bilard&Music Pub Arkadia), Kamil Bruchwalski (Tapflo), Patryk Lemke (KM Przystań), Paweł Stopka (Czatkovia), Marek Korczyński (Czatkovia), Mateusz Tramowski (Maszrol);
Harmonogram spotkań:
IX kolejka (09.06.2015- wtorek)
1) 17.00 Mar-Mot - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 17.50 Czatkovia - Cargo Tabor Tczew
3) 18.40 Panlink Team - Maszrol
4) 19.30 KM Przystań - Bilard & Music Pub Arkadia
5) 20.20 Żwirownia Rokitki - Tapflo
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (4) dodaj komentarz
Ahdj_gość
03.06.2015, 09:18
Ostatnia kolejka rundy będzie bardzo ciekawa , jak wasze typy na 9kolejke? Mar-Mot , Czatkovia , Pan link , FC Jeb*j (arkadia) Żwirownia
OdpowiedzKibic_gość
03.06.2015, 13:37
nie piszę się Pan Link tylko PanLink , to nie jest żaden per Pan Link...
Cytujkarol :)_gość
03.06.2015, 10:15
Vitisiaki Vitisiaki
Odpowiedzgosc_gość
04.06.2015, 10:33
Dobrze zapowiada się mecz vitis marmot jeśli będą pełne składy to liczę na ciekawy mecz, bo tylko zwycięstwo vitis sprawi że będzie jeszcze walka na jesień o zwycięstwo....
Odpowiedz