Kacper Nawój zwycięzcą turnieju tenisowego skrzatów w Sopocie

W dniach 8-9 sierpnia 2015 roku odbył się w Sopocie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym do lat 12. W turnieju chłopców wystąpili trenujący w Tczewie Kacper Nawój i Igor Deyna.

Igor pokonał w pierwszej rundzie Dawida Boczkowskiego (Matchpoint Żyrardów) 6:3 6:2 (wszystkie mecze oprócz finału z uwagi na upał zawodnicy rozgrywali od stanu 2:2). Następnie spotkał się z Radosławem Gajewskim (SKT Sopot), ulegając mu 2:6 3:6.

Kacper przebrnął pierwszą rundę z wynikiem 6:2 6:3 pokonując Jerzego Frątczaka z Bydgoszczy. W półfinale zagrał z Dawidem Kaszubowskim (GAT
Gdańsk), zwyciężając 6:2 6:4.

W finale Kacper spotkał się z Radosławem Gajewskim (SKT Sopot). W toczonym w upale pojedynku zwyciężył Kacper Nawój 6:1 6:1, zdobywając puchar za 1 miejsce.

W grze deblowej Igor i Kacper zajęli 2 miejsce, przegrywając w finale po zaciętym meczu z parą Kaszubowski/Gajewski 6:4 4:6 6:10.