Liga Nike Playarena Tczew
Tczew - Liga Nike Playarena Tczew

Liga Nike Playarena Tczew

Liga Nike Playarena Tczew - Wyniki 11 kolejki.

I Liga (26.03.2017)
1. Pneumokoki 15:7 TKS Polona
Bramki:
Pneumokoki: Mariusz Chorążewski (5), Michał Brodnicki (5), Rafał Komorowski (1), Radosław Zasada (1), Radek Mrozowski (1), Paweł Klimczak (1), Michał Zelka (1)
TKS Polona: Jakub Przanowski (4), Jakub Byzdra (2), Piotr Woźnica (1)
Zawodnik meczu: Paweł Strumski (Pneumokoki), Filip Formela (TKS Polona)

2. Victoria Team 12:8 Akademia Wawrzyniaka
Bramki:
Victoria Team: Błażej Piepiórka (6), Tomasz Bazowski (2), Kamil Sząszor (2), Szymon Budych (1), Michał Stojałowski (1)
Akademia Wawrzyniaka: Bartek Moćko (3), Bartosz Krakowski (2), Bartek Zdrojewski (1), Krystian Krause (1), Michał Cichowski (1)
Zawodnik meczu: Mateusz Sząszor (Victoria Team), Bartek Moćko (Akademia Wawrzyniaka)

3. Vitis - Ogrody Marzeń 3:0 Banda Łysego (walkower drużyna Banda Łysego nie stawiła się na mecz)

4.Petarda Lubiszewo - pauza

“Król strzelców” 1 ligi:
42 bramki - Andrzej Mechliński (Vitis - Ogrody Marzeń)
33 bramki - Mariusz Chorążewski (Pneumokoki)
31 bramek - Phillip Stepnakowski (Banda Łysego)
25 bramki - Bartosz Bąk (Petarda Lubiszewo)
23 bramki - Dawid Tessmer (Vitis - Ogrody Marzeń)

Terminarz 12 kolejki:
02.04.2017 | 2LO | 13:10 | Petarda Lubiszewo - Pneumokoki
02.04.2017 | 2LO | 14:25 | Akademia Wawrzyniaka - Vitis - Ogrody Marzeń
02.04.2017 | 2LO | 15:40 | TKS Polona - Victoria Team
Banda Łysego - pauza

_____________________________________



Wyniki 13 kolejki

II Liga (26.03.2017)
1. The Lightnings 2:20 Rosso Neri
Bramki:
The Lightnings: Maciej Paluchowski (1), Patryk Chabowski (1)
Rosso Neri: Maciej Stańczyk (4), Adrian Chudy (4), Szymon Tomaszewski (4), Szymon Skonieczny (4), Bartłomiej Steinka (2), Przemysław Domachowski (1), Patryk Kawiński (1)
Zawodnik meczu: Patryk Chabowski (The Lightnings), Szymon Tomaszewski (Rosso Neri)

2. Paradoks Tczew 5:10 Minions Team
Bramki:
Paradoks Tczew: Szymon Raduński (2), Piotr Hoffmann (2), Mateusz Klinkusz (1)
Minions Team: Łukasz Miszewski (5), Maciek Tomasiak (2), Adrian Fordan (2), Bartek Buczak (1)
Zawodnik meczu: Oskar Krasiński (Paradoks Tczew), Łukasz Miszewski (Minions Team)

3. Red Bull Tczew FC 17:6 Legion Tczew 2014
Bramki:
Red Bull Tczew FC: Artur Stawikowski (6), Marcin Wujecki (4), Szymon Szafrański (2), Jacek Szafrański (2), Tomek Chamski (2), Mateusz Pawłowski (1)
Legion Tczew 2014: Dawid Faberski (2), Kacper Niedziałkowski (1), Szymon Jendrzejewski (1), Wojciech Domachowski (1), Kuba Kunowski (1)
Zawodnik meczu: Kamil Sarnowski (Red Bull Tczew FC), Kacper Niedziałkowski (Legion Tczew 2014)

4. Passionners 18:0 Stara Gwardia
Bramki:
Passionners: Julian Lippke (4), Sergiusz Mąkosa (3), Rafał Rekowski (3), Kamil Matysek (2), Łukasz Czubek (2), Łukasz Slizewski (2), Bartosz Kowalski (2)
Zawodnik meczu: Łukasz Slizewski (Passionners), Adrian Szulc (Stara Gwardia)

5. ZJC Zajce 1:12 Sokół Tczew
Bramki:
ZJC Zajce: Dawid Ciesielski (1)
Sokół Tczew: Piotr Koniecki (5), Bartłomiej Borkowski (2), Piotr Pączek (2), Dawid Smugaj (2), Mateusz Jancen (1)
Zawodnik meczu: Dawid Ciesielski (ZJC Zajce), Mateusz Żelikowski (Sokół Tczew)

“Król strzelców” 2 ligi:
54 bramki - Łukasz Ziegert (Minions Team),
35 bramek - Mateusz Kresin (Passionners FC),
33 bramki - Mateusz Szmukała (Rosso Neri),
25 bramek - Patryk Szarmach (Passionners), Szymon Skonieczny (Rosso Neri), Kacper Niedziałkowski (Legion Tczew 2014)
24 bramki - Maciej Stańczyk (Rosso Neri)


Terminarz 14 kolejki:
02.04.2017 | sp11 | 11:40 | Legion Tczew 2014 - ZJC Zajce
02.04.2017 | sp11 | 12:55 | Rosso Neri - Red Bull Tczew FC
02.04.2017 | sp11 | 14:10 | Minions Team - The Lightnings
02.04.2017 | sp11 | 15:25 | Passionners - Paradoks Tczew
02.04.2017 | sp11 | 16:10 | Stara Gwardia - Sokół Tczew



_____________________________________

www.playarena.pl
Drukuj
Prześlij dalej